X
تبلیغات
نمونه کار

نمونه کار

پروپوزال بررسی آبشستگی موضعی پایین دست حوضچه های آرامش

مرجع فایلهای آموزشی | پروپوزال بررسی آبشستگی موضعی پایین دست حوضچه های آرامش

 براي توضيحات بيشتر و دانلود کليک کنيد

 

 

 

 • مرجع فایلهای آموزشی | پروپوزال بررسی آبشستگی موضعی پایین دست حوضچه های آرامش

  پروپوزال بررسی آبشستگی موضعی پایین دست حوضچه های آرامش


  پروپوزال بررسی آبشستگی موضعی پایین دست حوضچه های آرامش

  فروشنده فایل

  کد کاربری 2

  بررسی آبشستگی موضعی پایین دست حوضچه هایآرامش

  **توجه**

  1- این فایل توسط گروه مهندسین برتر(فایل یار) نگارش شده است استفاده از فایل فقط برای خریدار ان مجاز می باشد و هرگونه استفاده برای کسانی که فایل خریداری ننموده اند شرعا حرام و قابل پیگیری حقوقی می باشد.

  2-این فایل دارای گارانتی ویرایش یک مرتبه برای خریدار آن می باشد.

  آبراه - حوضچه های آرامش,حوضچه آبگرم,انواع حوضچه آرامش,ابشتگی پایین دست, آبشستگی حوضچه های آرامش,حوضچه های آرامش

  بیان مسئله

  از جمله مسائل مهمی که ارتباط مستقیم با رسوبات رودخانه‌ای دارد و لازم است تا مهندسان هیدرولیک آشنایی کافی با آن داشته باشند مسأله آبشستگی (کف کنی[1]) رودخانه می باشد.

  حوضچه ارامش یا حوضچه های جهش آبی قسمت كوتاهی از یك كانال كف سازی شده كه به صورت سازه ایی خاص در انتهای سریرزها یا هر منبع دیگری كه جریان فوق بحرانی ایجاد كند ساخته می شود.

  هدف از ساختن این سازه ها تشكیل پرش هیدرولیكی در داخل حوضچه می باشد تا جریان فوق بحرانی قبل از رسیدن به قسمت های غیر كف سازی شده رودخانه به جریان زیر بحرانی تغییر حالت داده و از انرژی فوق العاده آن توسط بلوكهای كف كاسته واز خرابی های احتمالی جلوگیری گردد. حوضچه آرامش، عبارتست از قسمت کوتاهی از یک کانال کف‌سازی شده که در انتهای یک سرریز یا هر منبع تولید کننده جریان فوق بحرانی قرار می‌گیرد و هدف از طراحی آن این است که پرش هیدرولیکی در داخل آن اتفاق افتد و جریان به حالت زیر بحرانی درآمده و بر روی مصالح فرسایش پذیر پایین دست منتقل شود. متغیرهای مهم در طراحی حوضچه آرامش عبارتند از عرض حوضچه، طول حوضچه، ارتفاع دیواره‌ها و رقوم بستر حوضچه. عرض حوضچه یک متغیر بسیار مهم می‌باشد زیرا ابعاد پرش هیدرولیکی تابع آن است. به طور کلی اصولاً اگر عرض حوضچه بیشتر باشد، عمل حوضچه از نظر هیدرولیکی بهتر خواهد بود زیرا دبی در واحد عرض کمتر خواهد شد و اندازه قدرت گردابه‌های ایجاد شده پس از پرش کمتر خواهد بود.

  آبشستگی پایین دست حوضچه های آرامش پدیده ای است كه به دلیل وجود سرعت محلی بیش از سرعت آستانه حركت بوجود می آید. بر اثر این پدیده اختلاف ارتفاعی بین كف بتنی حوضچه و بستر رودخانه بوجود می آید.

  آبشستگی پایین دست سازه های هیدرولیکی از مسائل عمده ای است که همواره مورد توجه مهندسین و طراحان بوده است. پیش بینی ابعاد توسعه این فرسایش و روشهای کنترل و کاهش آن یکی از مواردی است که در طراحی سازه های هیدرولیکی مورد توجه قرار می گیرد. دریچه ها یکی از کاربردی ترین سازه های آبی میباشند که برای تنظیم سطح آب ، تخلیه رسوبات در بندهای انحرافی و تامین سطح مناسب آب در کانالهای آبرسانی مورد بهره برداری قرار میگیرند.

  از جمله مکان هایی که معمولاً در معرض گودشدن بستر (فرسایش) قرار میگیرد، محدوده پاییندست سدهای مخزنی است، زیرا سدهای مخزنی تا ۹۹ % از رسوبات حمل شده توسط رودخانه را در پشت خود نگه میدارند و در نتیجه آب تقریباً بدون رسوب از سد به پاییندست جاری خواهد شد. بعلت اینکه این آب قدرت حمل رسوب را دارد، رسوبات خود را از بستر رودخانه (پایین دست) تأمین می‌کند. با حمل این رسوبات به پایین دست بتدریج بستر رودخانه گود خواهد شد. گود شدن بستر رودخانه تأثیراتی روی محیط اطراف دارد .

  گود شدن بستر رودخانه در پایین دست حوضچه آرامش باعث ایجاد شکست برشی و لغزش در بستر حوضچه می‌شود و با افزایش عمق آبشستگی، تأسیسات حوضچه آرامش و سد در خطر قرار می‌گیرد.

  از آنجائیکه مکانیزم عمل آبشستگی درمکان‌های مختلف متفاوت می‌باشد، از این رو آبشستگی را به دو نوع تقسیم‌بندی می‌کنند. نوع اول، آبشستگی عمومی[2] مثل آبشستگی در اثر انقباض تدریجی مقطع رودخانه می‌باشد. این نوع آبشستگی در محل‌هایی رخ می‌دهد که سرعت جریان به دلایلی افزایش می‌یابد. برای مثال کاهش مقطع رودخانه در محل احداث پل یا در محل ایجاد آبشکن‌های متوالی باعث بروز آبشستگی عمومی در مقطع تنگ شده می‌گردد. نوع دیگر آبشستگی، آبشستگی موضعی[3] می‌باشد. این نوع آبشستگی در پایین دست سازه‌های هیدرولیکی، اطراف آبشکن‌ها، در محل پایه‌های پل و بطور کلی در هر مکانی که شدت جریان‌های در هم به طور موضعی افزایش یابد بوجود می‌آید.

  از آن جا که قبل از ساخت سد، رودخانه با بستر و نرخ انتقال رسوب به تعادل رسیده است لذا بعد از ساخت سد و قطع ارتباط انتقال رسوب از بالادست به پایین دست سد، منبع رسوب موردنیاز جریان برای رسیدن به تعادل نسبی، بستر رودخانه در پایین دست سد خواهد بود. بنابراین همواره بعد از ساخت سدها شاهد افت بستر رودخانه و به تبع آن ایجاد اختلاف تراز بین کف حوضچه آرامش و رودخانه پایین دست هستیم. به وجود آمدن اختلاف ارتفاع بین کف حوضچه و بستر پایین دست میتواند بر اثر آبشستگی موضعی پایین دست حوضچه های آرامش باشد. آبشستگی موضعی پایین دست حوضچه های آرامش پدیده ای طبیعی است که به دلیل وجود سرعت محلی بیش از سرعت آستانه حركت (سرعت بحرانی) به وجود می آید (شفاعی بجستان، ۱۳۷۸).

  در حقیقت هدف اصلی از ایجاد حوضچه های آرامش، استهلاك انرژی و كاهش فرسایش ناشی از جریان است . با این وجود در جریان خروجی از حوضچه های آرامش بخش قابل توجهی از انرژی باقی می ماند كه باید مستهلك شود و لذا در پایین دست حوضچه های آرامش معمولا آبشستگی موضعی رخ می دهد نوع خاصی از حوضچه های آرامش، حوضچه آرامش با انبساط ناگهانی است . انبساط ناگهانی این نوع حوضچه ها یك راه مناسب برای استهلاك انرژی در پایین دست سرریز می باشد. ایراد اساسی این نوع حوضچه ها الگوی نامتقارن جریان به ویژه در اعداد فرود بالا می باشد. وجود جریان نامتقارن باعث ایجاد آبشستگی نامتقارن در پایین دست بستر فرسایش پذیر می شود. گسترش و عمق فرسایش محلی بستگی به عوامل هیدرولیكی، زمین شناسی و هندسه حوضه دارد . آنچه مهم است آبشستگی ایجاد شده نباید خسارتی به حوضچه آرامش وارد كند .

  یكی از مشكلاتی كه بسیاری از سدها، چند سال پس از بهره برداری با آن روبه رو میشوند مسئله آبشستگی بعد از حوضچه آرامش می باشد كه مهمترین دلیل آن عبور دبی بیشتری از دبی طراحی حوضچه آرامش می باشد. این پدیده سبب می شود حوضچه عملكرد مناسبی نداشته باشد و پرش هیدرولیكی بصورت كامل در حوضچه تشكیل نشود. لذا بستر پایین دست حوضچه دچار فرسایش و آبشستگی شده و اختلاف ارتفاعی بین كف بتونی حوضچه و بستر پایین دست بوجود می آید. از مهمترین عوامل تخریب حوضچه های آرامش، آبشستگی پایاب آنها است که سبب بروز مخاطراتی برای پایداری سازه و یا کاهش بهره وری سازه می شود. جریان در محل وقوع آبشستگی، یك فرایند دوفازی (آب و رسوب) است. بنابراین آبشستگی متاثر از متغیرهای بسیاری از قبیل پارامترهای جریان، مشخصات بستر آبرفتی، زمان و هندسه آبراهه می باشد.هدف از مطالعه حاضر بررسی آبشستگی پایین دست حوضچه های آرامش و مقایسه نتایج با تحقیقات قبلی در خصوص موضوع می باشد.

  فرضیات تحقیق

  فرضیه اصلی:

  حوضچه های آرامش در پایین دست بیشتر در معرض فرسایش و آبشستگی هستند.

  فرضیات فرعی:

  گود شدن بستر رودخانه در پایین دست حوضچه آرامش باعث ایجاد شکست برشی و لغزش در بستر حوضچه می‌شود و با افزایش عمق آبشستگی، تأسیسات حوضچه آرامش و سد در خطر قرار می‌گیرد.

  گود شدن بستر رودخانه در اثر آبشستگی پایین دست حوضچه های آرامش خطراتی برای پایه‌های پل بوجود خواهد آورد.

  پروپوزال آبشستگی حوضچه های آرامش,پروپوزال حوضچه های آرامش,پروپوزال ابشستگی حوضچه آرامش

  بیان مسئاله

  اهمیت و ضرورت تحقیق

  مرور ادبیات

  جنبه جدید بودن و نوآوری در تحقیق

  اهداف تحقیق

  سوالات

  فرضیه ها

  تعاریف

  روش تحقیق

  متغیرهای مورد بررسی

  شرح کامل روش (میدانی، كتابخانه ‏ای) و ابزار

  جامعه و نمونه آماری

  روش‌ها و ابزار تجزیه و تحلیل داده‏ها

   

   

   

   

   

   

  پروپوزال بررسی آبشستگی موضعی پایین دست حوضچه های …

  خرید. پروپوزال بررسی آبشستگی موضعی پایین دست حوضچه های آرامش. بررسی آبشستگی موضعی پایین دست حوضچه هایآرامش. **توجه**. 1- این فایل توسط گروه مهندسین برتر(فایل یار) نگارش شده است استفاده از فایل فقط برای خریدار ان مجاز می باشد و هرگونه استفاده برای کسانی که فایل خریداری ننموده اند شرعا حرام و قابل پیگیری …

  پروپوزال بررسی آبشستگی موضعی پایین دست حوضچه های …

  پروپوزال بررسی آبشستگی موضعی پایین دست حوضچه های آرامش دسته: عمران بازدید: 56 بار فرمت فایل: docx حجم فایل: 218 کیلوبایت تعداد صفحات فایل: 15 هدف از مطالعه حاضر بررسی آبشستگی پایین دست حوضچه های آرامش و مقایسه نتایج با تحقیقات قبلی در خصوص موضوع می باشد قیمت فایل فقط 25000 تومان پروپوزال…, …

  پروپوزال بررسی آبشستگی موضعی پایین دست حوضچه های …

  پروپوزال بررسی آبشستگی موضعی پایین دست حوضچه های آرامش –

  پایان نامه بررسی آبشستگی و روش های حفاظت پایین دست …

  پایان نامه بررسی آبشستگی و روش های حفاظت پایین دست سازه های هیدرولیکی رودخانه ای (مطالعه موردی: پل دوم رودخانه میناب) پایان‌نامۀ کارشناسی ارشد رشتۀ‌: مهندسی عمران ( M.S.C) گرایش: سازه های هیدرولیکی … برای بررسی دقیق جریان و پیشبینی آبشستگی موضعی در اطراف پایههای پل، نیاز به فهم دقیق الگوی جریان در اطراف پایهها است.

  جستجوی پایان نامه، پروپوزال و پروژه دانشجویی در مورد سازه …

  برای دانلود پایان نامه و پروپوزال در مورد سازه های هیدرولیکی و گزارش سمینار و پروژه دانشجویی و تز در مورد سازه های هیدرولیکی در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا و کارشناسی موارد زیر درسایت یافت شد.


برچسب‌ها: پروپوزال,بررسی,آبشستگی,موضعی,پایین,دست,حوضچه,های,آرامش,
+ نوشته شده در دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ساعت ۱۴:۱۵ توسط سامان سم دسته : نظر(0)

پروپوزال و طرح تفصیلی ارزیابی آمادگی سازمان برای پیاده سازی ERP

مرکز دانلود فایل نگارا | پروپوزال و طرح تفصیلی ارزیابی آمادگی سازمان برای پیاده سازی ERP

 براي توضيحات بيشتر و دانلود کليک کنيد

 

 

 

 • مرکز دانلود فایل نگارا | پروپوزال و طرح تفصیلی ارزیابی آمادگی سازمان برای پیاده سازی ERP

  پروپوزال و طرح تفصیلی ارزیابی آمادگی سازمان برای پیاده سازی ERP


  پروپوزال و طرح تفصیلی ارزیابی آمادگی سازمان برای پیاده سازی ERP
  دسته: مدیریت
  بازدید: 1 بار
  فرمت فایل: doc
  حجم فایل: 398 کیلوبایت
  تعداد صفحات فایل: 87

  هدف از این پروپوزال ارزیابی میزان آمادگی پیاده سازی سیستم
  برنامه ریزی منابع سازمان (ERP) در سازمان های خدماتی دولتی با
  مطالعه موردی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین می باشد

  قیمت فایل فقط 35,000 تومان

  خرید

  دانلود پروپوزال پایان
  نامه كارشناسی
  ارشد 
  رشته
  مدیریت

  ارزیابی آمادگی سازمان برای پیاده سازی ERP با
  تاکید بر عوامل کلیدی موفقیت

  چکیده

   محیط فوق رقابتی امروزه، نه تنها بر ساختار
  رقابتی اجزاء آن، که بر ساختار مدیریتی سازمان ها نیز فشار
  فزاینده ای را وارد می سازد؛ چالش هایی که شرکت ها را وادار می
  سازد به کاهش هزینه در طول زنجیره تامین بپردازند؛ زمان کلی تولید
  و میزان موجودی ها را کاهش دهند؛ انتخاب محصولات و تنوع آن را
  گسترش دهند؛ زمان تحویل مطمئن تری را فراهم نمایند؛ کیفیت و
  کارآیی را بهبود داده و تقاضا، عرضه و تولید را هماهنگ سازند. این
  خود، شرکت ها را به مدل های همکاری و رقابت های مبتنی بر آن ترغیب
  می کند. 

  در این راستا شرکت ها بایستی بطور فزاینده ای اطلاعات
  داخلی خود را با تامین کنندگان، توزیع کنندگان و مشتریان تسهیم
  نموده و در عین حال از ریسک های مرتبط با چنین اشتراکی پرهیز
  نمایند. بمنظور تحقق این اهداف، سیستم های برنامه
  ریزی منابع سازمانی
   بصورت روزافزون مورد کاربرد
  شرکت ها و سازمان های مختلف در سراسر جهان، واقع می شود. علیرغم
  چنین اقبالی، میزان شکست پروزه های پیاده سازی
  ERP
   ها در سازمان ها  بالاست و گزارشات متعددی
  بر این موضوع صحه گذاشته اند. از این رو فرآیند ارزیابی آمادگی
  سازمان، پیش از پیاده سازی ERP از
  جایگاه مهمی در سازمان ها برخوردار است. 

  مدل های متنوعی در خصوص ارزیابی آمادگی
  سازمان برای پیاده سازی ERP
   وجود دارد که  هر
  یک، از رویکرد ویژه ای برخوردارند. این رویکردها هر یک، به
  ارزیابی ابعاد مختلفی از جمله منابع انسانی، ساختار سازمان، سیستم
  و زیرساختارهای مرتبط با فناوری اطلاعات سازمان می پردازد. این
  تحقیق تلاش دارد تا با ارائه یک چارچوب ارزیابی جدید، ضمن ارزیابی
  آمادگی سازمان، نواحی مسئله زای سازمان را تشخیص داده و سازمان را
  به اخذ راهبردهای اقتضائی آماده سازی رهنمون سازد. علاوه بر آسیب
  شناسی و جنبه های مدیریت مخاطرات در مدل ارائه شده؛ برقرای پیوند
  میان وضعیت ارزیابی شده سازمان و مجموعه استراتژی های اقتضائی
  قابل اخذ جهت آماده سازی سازمان، از دیگر خلأهایی است که این
  تحقیق سعی در پوشش آن دارد.

  کلمات کلیدی:

  ارزیابی پیاده سازی ERP

  سیستم برنامه ریزی منابع
  سازمان

  عوامل حیاتی موفقیت پیاده سازی
  ERP

  پیاده سازی موفق سیستم برنامه ریزی منابع
  سازمان

   مقدمه

  محیط فوق رقابتی امروزه، نه تنها بر ساختار رقابتی
  اجزاء آن، که بر ساختار مدیریتی سازمان ها نیز فشار فزاینده ای را
  وارد می سازد؛ چالش هایی که شرکت ها را وادار می سازد به کاهش
  هزینه در  طول زنجیره تامین بپردازند؛ زمان کلی تولید و
  میزان موجودی ها را کاهش دهند؛ انتخاب محصولات و تنوع آن را گسترش
  دهند؛ زمان تحویل مطمئن تری را فراهم نمایند؛ کیفیت و کارآیی را
  بهبود داده و تقاضا، عرضه و تولید را هماهنگ سازند. این خود، شرکت
  ها را به مدل های همکاری و رقابت های مبتنی بر آن ترغیب می
  کند. 

  در این راستا شرکت ها بایستی بطور فزاینده ای اطلاعات
  داخلی خود را با تامین کنندگان، توزیع کنندگان و مشتریان تسهیم
  نموده و در عین حال از ریسک های مرتبط با چنین اشتراکی پرهیز
  نمایند. بمنظور تحقق این اهداف، سیستم های برنامه ریزی منابع
  سازمانی  بصورت روزافزون مورد کاربرد شرکت ها و سازمان های
  مختلف در سراسر جهان، واقع می شود. اگر چه دلیل عمده کاربرد این
  سیستم ها یکپارچه سازی و مدیریت مالی بهتر پروژه های سازمانی است؛
  منتهی دلایل دیگری همچون پردازش بلادرنگ  اطلاعات و افزایش
  گستره بازه زمانی ارائه خدمات و تولید بصورت 24 ساعت در شبانه روز
  و 7 روزکاری در هفته؛ از جمله عللی هستند که اقبال شرکت ها را به
  پذیرش این سیستم ها افزایش داده است. 

  علیرغم چنین اقبالی، میزان شکست پروزه
  های پیاده سازی ERP 
  ها در سازمان بالاست و گزارشات
  متعددی در این خصوص وجود دارد. لِنجین والتر (2000) گزارش می کند
  که میزان شکست پروژه های پیاده سازی ERP را می توان در دامنه ی 40
  تا 60 درصد و بالاتر در نظر گرفت. آمیل و آمیل (2002) عنوان می
  کند که بین 50 تا 75 درصد شرکت های امریکایی به نوعی شکست در
  پیاده سازی ERP را تجربه کرده اند. ماسکاتلو و پارنت (2006) نرخ
  شکست پروژه های پیاده سازی را در مجموع بالغ بر 50 درصد ؛ وَنگ و
  همکاران (2007) این نرخ را 70 درصد و شرکت مشاورین  پانوراما
  (2011) این نرخ را در سال 2010 بالغ بر 60 درصد گزارش کرده
  اند. 

  2-1) تعریف موضوع، اهمیت و ضرورت تحقیق

  موفقیت در پیاده سازی سیستم های برنامه ریزی
  منابع سازمانی
   (ERP) و تحقق اهداف از پیش برنامه
  ریزی شده، از موضوعاتی است که توجه پژوهشگران این حوزه را به خود
  معطوف داشته است. این موضوع عمدتاً ناشی ازسرمایه گذاری بالای
  بکارگیری چنین سیستم هایی درسازمان ها می باشد. باتوجه به نرخ
  بالای شکست پروژه هایERP، ارزیابی اولیه
  میزان آمادگی سازمان ها در پیاده سازی چنین سیستم هایی می تواند
  در کنترل ریسک پیاده سازی و اجتناب از شکست احتمالی پروژه
  تاثیرگذار باشد. 

  مدل های متنوعی در خصوص ارزیابی آمادگی
  سازمان برای پیاده سازی ERP
   وجود دارد که  هر
  یک، از رویکرد ویژه ای برخوردارند. این رویکردها هر یک، به
  ارزیابی ابعاد مختلفی از جمله منابع انسانی، ساختار سازمان، سیستم
  و زیرساختارهای مرتبط با فناوری اطلاعات سازمان می پردازد. با
  توجه به تمرکز این مدل ها بر شرکت های بخش خصوصی، لزوم بازطراحی
  مدل هایی درجهت انطباق پذیری بهتر با شرایط محیطی و طبیعت
  سازمانیِ سازمان های خدماتی بخش دولتی بیش از پیش محسوس است. این
  تحقیق تلاش دارد تا با ارائه مدلی، ضمن ارزیابی
  وضعیت آمادگی سازمان نواحی مسئله زا برای پیاده سازی
  ERP
   را شناسایی نماید. ازسویی وجود برخی متغیرهای
  تاثیرگذار در پیاده سازی این سیستم ها، که دارای وضعیت
  غیرخوش-تعریف می باشند، نیاز به تبیین مدل های مناسب بر اساس
  الگوهای فازی را دو چندان می نماید. برقرای پیوند میان وضعیت
  ارزیابی شده سازمان و مجموعه استراتژی های اقتضائی قابل اخذ جهت
  آماده سازی سازمان، از دیگر خلأهایی است که این تحقیق سعی در پوشش
  آن دارد. 

  فهرست مطالب:   

  فصل اول: کلیات تحقیق
  1

  1-1) مقدمه 2

  2-1) تعریف موضوع، اهمیت و ضرورت تحقیق
  2

  3-1) فرضیه ها/سؤالات تحقیق 3

  4-1) پیش-فرض های تحقیق 4

  5-1) پیشینه تحقیق 4

  5-1) تعریف متغیرهای عملیاتی تحقیق 5

  6-1) قلمرو تحقیق 5

  1-6-1) قلمرو مکانی تحقیق 5

  2-6-1) قلمرو زمانی تحقیق 5

  7-1) ساختار پایان نامه 6

  2-3) طرح تحقیق 83

  1-2-3) پارادایم تحقیق 83

  2-2-3) جهت گیری تحقیق 84

  3-2-3) رویکرد تحقیق 85

  4-2-3) صبغه تحقیق 85

  5-2-3) نوع تحقیق 86

  6-2-3) استراتژی های تحقیق 87

  7-2-3) اهداف اصلی تحقیق 88

  8-2-3) روش جمع آوری اطلاعات 90

  9-2-3)  ابزار جمع آوری اطلاعات
  90

  10-2-3) تعریف و تبیین متغیرهای تحقیق
  92

  1-10-2-3) تعریف مفهومی متغیرهای تحقیق
  92

  2-10-2-3) تعریف عملیاتی متغیرهای تحقیق
  92

  11-2-3)روایی و پایایی 93

  1-11-2-3) روایی 93

  1-1-11-2-3) روایی مبتنی بر کیفیت نمونه گیری
  94

  2-1-11-2-3) روایی مبتنی  بر ابزار( سنجه)
  94

  2-11-2-3) پایایی 96

  12-2-3) جمعیت آماری 100

  13-2-3) نمونه گیری تحقیق 101

  1-13-2-3) روش نمونه گیری 101

  2-13-2-3) واحد نمونه و حجم نمونه 101

  3-13-2-3 ) نحوه اندازه گیری متغیرها (مقیاس متغیرها)
  102

  3-3) مطالعه موردی 102

  4-3) روش های تجزیه و تحلیل اطلاعات
  106

  1-4-3) ریاضیات مجموعه های  فازی
  106

  2-4-3) آزمون همبستگی ها 117

  منابع فارسی:

  منابع لاتین:

  فهرست جداول: 

  جدول 1-3) مقایسه انواع استراتژی های تحقیق و فرم
  سوالات مرتبط با آن ها در یک تحقیق (یین،
  2003)………………88 

  جدول 2-3 ) کاربرد انواع مصاحبه ها در یک تحقیق با
  توجه به هدف تحقیق (دانایی و همکاران، 1387)
  …………………..91 

  جدول 3-3 ) تعریف عملیاتی (مدل عملیاتی) متغیرهای
  تحقیق (عوامل حیاتی موفقیت)
  ……………………………………………..93

  جدول 4-3) ارزیابی وضعیت انواع روایی تحقیق
  ……………………………………………………………………………………………………………….95

  جدول 5-3) مقایسه وضعیت ارزیابی روایی مدل تحقیق به
  تفکیک هر بعد
  …………………………………………………………………….96

  جدول 6-3) مقایسه وضعیت پایای پرسشنامه شماره 2 (
  وضعیت مطلوب عوامل حیاتی موفقیت)
  ……………………………….98 

  جدول 7-3) مقایسه وضعیت پایای پرسشنامه شماره 3 ( بعد
  راهبردی)
  ………………………………………………………………………..98

  جدول 8-3) مقایسه وضعیت پایای پرسشنامه شماره 3 ( بعد
  تاکتیکال) 
  ………………………………………………………………………99

  جدول 9-3) مقایسه وضعیت پایای پرسشنامه شماره 3 ( بعد
  فنی)
  ………………………………………………………………………………..99

  جدول 10-3)مقایسه وضعیت پایای پرسشنامه شماره 3 ( بعد
  سازمانی)
  ………………………………………………………………………..99

  جدول 11-3) مقایسه وضعیت پایای پرسشنامه شماره 3 (
  بعد کسب و کار)
  …………………………………………………………………99

  جدول12-3)مقایسه وضعیت پایای پرسشنامه شماره 4 (وضعیت
  موجود عوامل حیاتی موفقیت در سازمان)
  ……………………100

  جدول 13-3) وضعیت سیستم های اطلاعاتی موجود
  سازمان………………………………………………………………………………………..104

  فهرست اشکال و نمودارها :

  شکل 1-3)  مدل شماتیک مراحل فرآیند پژوهش
  (برگرفته از پیاز فرآیند دانایی فرد و همکاران، 1387)
  ………………………….83 

  شکل 2-3)  نمودار تشکیلاتی سازمان جهاد کشاورزی
  مورد
  مطالعه………………………………………………………………………………105

  شکل الف-3-3)  تعریف مجموعه افراد قد بلند بصورت
  مجموعه قطعی
  ………………………………………………………………………..107

  شکل  ب-3-3)  تعریف مجموعه افراد قد بلند
  بصورت مجموعه
  فازی……………………………………………………………………………107

  شکل الف-4-3) –  نمایش عدد معمولی
  a……………………………………………………………………………………………………………………..108

  شکل  ب-4-3) –  نمایش عدد فازی b
  …………………………………………………………………………………………………………………………108

  شکل 5-3) تابع عضویت مقادیر لیکرت استفاده شده در
  تحقیق
  …………………………………………………………………………………..112

  شکل 6-3) میزان تعلق i امین عامل حیاتی موفقیت به
  نواحی………………………………………………………………………………………113

  شکل 7-3) مقایسه تصویری روش های تصریح سازی  COA
  ، MoM  و
  COM……………………………………………………….117

  قیمت فایل فقط 35,000 تومان

  خرید

  برچسب ها :
  پروپوزال و طرح تفصیلی ارزیابی آمادگی سازمان برای پیاده سازی
  ERP
  ,
  پروپوزال erp
  ,
  پروپوزال برنامه ریزی منابع سازمانی
  ,
  پروپوزال عوامل حیاتی موفقیت پیاده سازی ERP
  ,
  عوامل کلیدی موفقیت پیاده سازی ERP
  ,
  پیاده سازی موفق سیستم برنامه ریزی منابع سازمان
  ,
  پروپوزال ارزیابی آمادگی سازمان برای پیاده سازی ERP
  ,

  ارزیابی پیاده سازی erp در سازمان های دولتی
  ,
  پیاده سازی موفق erp در سازمان


برچسب‌ها: پروپوزال,و,طرح,تفصیلی,ارزیابی,آمادگی,سازمان,برای,پیاده,سازی,ERP,
+ نوشته شده در شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ساعت ۱۸:۴۵ توسط سامان سم دسته : نظر(0)

پروپوزال بررسی رابطه مدیریت دانش و کارآفرینی مدیران

 براي توضيحات بيشتر و دانلود کليک کنيد

 

 

 

 • [unable to retrieve full-text content]

برچسب‌ها: پروپوزال,بررسی,رابطه,مدیریت,دانش,و,کارآفرینی,مدیران,
+ نوشته شده در چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۱۱:۴۴ توسط سامان سم دسته : نظر(0)

پروپوزال بررسی عملکرد صندوق های سرمایه در بورس بر مبنا مولفه های متفاوت

پروپوزال بررسی عملکرد صندوق های سرمایه در بورس بر مبنا مولفه های متفاوت

 براي توضيحات بيشتر و دانلود کليک کنيد

 

 

 

 • پروپوزال بررسی عملکرد صندوق های سرمایه در بورس بر مبنا مولفه های متفاوت
  پروپوزال بررسی عملکرد صندوق های سرمایه در بورس بر مبنا مولفه های متفاوت دسته: حسابداری
  بازدید: 13 بار
  فرمت فایل: doc
  حجم فایل: 329 کیلوبایت
  تعداد صفحات فایل: 45

  هدف از این پروپوزال بررسی عملکرد صندوق های سرمایه در بورس بر مبنا مولفه های متفاوت در بورس اوراق بهادار تهران می باشد

  قیمت فایل فقط 20,000 تومان

  خرید

  دانلود پروپوزال پایان نامه کارشناسی ارشد رشته حسابداری

  بررسی عملکرد صندوق های سرمایه در بورس بر مبنا مولفه های متفاوت

  در بورس اوراق بهادار تهران 

  چکیده 

  تحقیق حاضر تلاش می کند تا مسئله نمایندگی را در قالب بررسی عملکرد صندوق های سرمایه گذاری، مورد آزمون قرار دهد. صندوق های سرمایه گذاری به این دلیل که مؤسسات مالی هستند که با پس انداز سرمایه گذاران و از جانب آنها اقدام به خرید و فروش و تشکیل پرتفوی می نمایند، نقش نمایندگی روشن و بی بدیلی را ایفا میکنند. بنابراین، بررسی عملکرد این صندوق های سرمایه گذاری میتواند شواهد روشنی را در راستای نحوۀ ایفای وظیفه نمایندگی و مباشرت این واسطه های مالی برای مالکان و سایر استفاده کنندگان فراهم کند. لذا در این پژوهش، محقق درصدد آن است تا با استفاده از هفت شاخص مشهور، عملکرد صندوق های سرمایه گذاری را بررسی نماید. این شاخصها عبارتند از شارپ، ترینر، جنسن، فاما، مودیلیانی، سورتینو و نسبت اطلاعات. لذا برای انجام این پژوهش از اطلاعات مربوط به 14 صندوق سرمایه گذاری استفاده گردید.

   با توجه به ماهیت متغیرهای تحقیق که ترتیبی بودند، لذا از روش ها و فنون ناپارامتریک برای تحلیل اطلاعات استفاده گردید.نتایج این تحقیق نشان داد که صنعت صندوق های سرمایه گذاری در ایران علی رغم بحران مالی جهانی  به سرعت در حال رشد و رونق است و چشم انداز مناسبی را میتوان برای آن متصور بود. همچنین نتایج حاکی از این مطلب بود که چهار صندوق سرمایه گذاری آگاه، بانک تجارت، یکم ایرانیان و شاداب نه تنها توانستند بازده اضافی نسبت به بازده بازار کسب نمایند، بلکه به طور میانگین توانستند رتبه های اول را در رتبه بندی های صندوق های سرمایه گذاری بر اساس شاخص های هفت گانه ارزیابی عملکرد، به خود اختصاص دهند که این خود نشان از مهارت بالای مدیران پرتفوی این صندوق ها دارد. 

  همچنین نتایج مربوط به فرضیات تحقیق نشان داد که نمیتوان صرفاً از یک معیار جهت ارزیابی عملکرد پرتفوی استفاده نمود زیرا ممکن است اطلاعات گمراه کننده ای را در اختیار سرمایه گذارن قرار دهد. در بخش دیگری از نتایج فرضیات این تحقیق مشخص گردید که استفاده از متوسط نرخ بازده سالانه جهت بررسی عملکرد صندوق های سرمایه گذاری می تواند اطلاعات گمراه کننده ای را از عملکرد صندوق های سرمایه گذاری به سرمایه گذاران ارائه دهد و باید از معیارهای ارزیابی عملکردی که از بابت ریسک تعدیل شده هستند، جهت ارزیابی عملکرد پرتفوی استفاده نمود. همچنین این تحقیق نشان داد که عامل سن صندوق نمی تواند در عملکرد صندوق های سرمایه گذاری نقش قابل توجهی را به خود اختصاص دهد بلکه این دانش و مهارت مدیران است که میتواند باعث شود تا یک صندوق نسبت به صندوق های دیگر عملکرد بهتری را داشته باشد. در بخش دیگری از نتایج این تحقیق مشخص گردید که توزیع بازده صندوق های سرمایه گذاری از نوع غیر نرمال بوده و از چولگی منفی برخوردار است و به همین سبب استفاده از معیارهای ارزیابی عملکرد تئوری فرا مدرن پرتفوی مانند معیار سورتینو  جهت ارزیابی عملکرد صندوق های سرمایه گذاری، بر دیگر معیارها برتری محسوسی دارد. همچنین مشخص گردید که استفاده از ریسک نامطلوب به جای ریسک کل و بتاهای نامطلوب به جای بتای سنتی، به دلیل غیر نرمال بودن توزیع بازدهی صندوق های سرمایه گذاری، قابل اتکاتر است.  

  واژه های کلیدی :

  مدل سورتینو

  ریسک نامطلوب

  صندوق های سرمایه گذاری

  مدل های تعدیل شده از بابت ریسک

  مقدمه

  حفظ و توسعه توان اقتصادی هر جامعه ای در آینده در گرو سرمایه گذاری امروز آن جامعه است؛ سرمایه گذاری موتور محركه توسعه اقتصادی واجتماعی است، این رهیافتی است كه هیچ مکتب و نظام اقتصادی در آن شک ندارد و به همین دلیل در تمامی  كشورها شیوه هایی به كار گرفته می شود كه افراد و بنگاه ها بخشی از درآمد خود را به امر سرمایه گذاری تخصیص دهند. منتهی، دستیابی به رشد بلندمدت و مداوم اقتصادی نیازمند تجهیز و تخصیص بهینه منابع در سطح اقتصاد ملی است و این مهم بدون كمک بازارهای مالی، به ویژه بازار سرمایه گسترده و كارآمد، امكان پذیر نمیباشد.از طرف دیگر، دركنار كمیابی منابع مالی درهر جامعه ای، سوق دادن این منابع محدود به سمتی كه منجر به بالاترین بازدهی شود ، خود مساله ای است که نیازمند مدیریت كارآمد وكارآ است و این مهم بدون ارزیابی عملكرد و برخورداری از یک شاخص که عملكرد را به درستی بسنجد، امكان پذیر نمی باشد.

  به طور کلی، زمانی که از سرمایه گذاری صحبت به میان می آید، سرمایه گذاری در کلیه دارایی ها،  اعم از دارایی های واقعی و مالی،که چه به صورت قابل معامله و چه به صورت غیر قابل معامله است، را شامل میشود. لیکن، در مباحث مالی عمدتاً سرمایه گذاری در دارایی های مالی و به طور ویژه سرمایه گذاری در اوراق بهادار قابل معامله، مورد توجه و بحث قرار می گیرد. هر سرمایه گذار می تواند مستقیماً و یا به طور غیر مستقیم و از طریق واسطه های مالی در اوراق بهادار سرمایه گذاری نماید. صندوق های سرمایه گذاری از جملۀ این ابزارهای سرمایه گذاری غیر مستقیم محسوب می شوند. صندوق های سرمایه گذاری واسطه های مالی هستند که به عامه مردم سهام خود را می فروشند و عواید حاصل از آن را در سبد متنوعی از اوراق بهادار سرمایه گذاری می کنند. هر سهمی که فروخته می شود، نماینده نسبت متناسبی از پرتفوی اوراق بهاداری است که صندوق های سرمایه گذاری به وکالت از طرف سرمایه گذارانشان، مدیریت می کنند. صندوق های سرمایه گذاری دارای مزایای بالقوه ای هستند که سرمایه گذاران گاهی اوقات با وجود در اختیار داشتن منابع مالی مورد نیاز برای سرمایه گذاری در پرتفویی متنوع، باز هم ترجیح می دهند که در این صندوق ها سرمایه گذاری نمایند. این مزایا عبارتند از: مدیرت حرفه ای، تنوع بخشی، صرفه جویی ناشی از مقیاس، نقدینگی، آسانی و سهولت، انعطاف پذیری و ... .

  در فراگرد مدیریت سرمایه گذاری، ارزیابی عملکرد پرتفوی سرمایه گذاری ها، مرحله پایانی می باشد، لیکن از آن می توان به مثابه یک ساز و کار بازخوردی و کنترلی، به منظور اثر بخش تر نمودن فراگرد مدیریت سرمایه گذاری استفاده نمود. آنچه مسلم است، این است که در اختیار داشتن یک ابزار سنجش مناسب که عملکرد را درست و صحیح مورد سنجش قرار دهد، دارای اهمیتی است که بر هیچکس پوشیده نمی باشد. 

  یکی از مشکلات اساسی در بحث ارزیابی عملکرد، تمایل انسانی به تمرکز بر بازده پرتفوی و عدم توجه کافی به ریسک متحمل شده برای کسب بازده مورد نظر است. لذا ارزیابی عملکرد بایستی شامل شناسایی همزمان بازده و ریسک سرمایه گذاری باشد. نکته دیگری را که در این میان باید به آن توجه کرد، این است که عملکرد باید به صورت نسبی و نه به صورت مطلق، مورد ارزیابی قرار گیرد و لذا برای امر مقایسه، نیازمند یک مبنا یا شاخص هستیم. از آغاز دهه 1960 تاکنون پژوهشگران زیادی به این امر توجه کرده و همواره با مدل سازی و آزمون مدل های موجود درصدد آزمون کارآیی این مدل ها بر آمده اند. نتایج به دست آمده از این تحقیقات متنوع و مختلف است. در این تحقیق، محقق در نظر دارد تا عملکرد صندوق های سرمایه گذاری بورس اوراق بهادار تهران را با استفاده از مدل های موجود ارزیابی و بررسی نماید. 

    فهرست مطالب

  بررسی عملکرد و رتبه بندی صندوق های سرمایه گذاری در بورس اوراق بهادار تهران

  چکیده 1

  مقدمه 3

  فصل اول: کلیات تحقیق 5

  مقدمه 6

  1- 1   بیان مسأله تحقیق 8

  1- 2   ضرورت و اهمیت انجام تحقیق 10

  1- 3  اهداف تحقیق 11

  1- 4   سؤالات پژوهش 11

  1- 5   فرضیه های تحقیق 12

  1- 6   تعاریف واژه ها و اصطلاحات 13

  1- 6- 1  صندوق های سرمایه گذاری 13

  1- 6- 3   بازده سرمایه گذاری 14

  1- 6- 4   ریسک سرمایه گذاری 14

  1- 6- 5   ریسک سیستماتیک 15

  1- 6- 6   ریسک غیر سیستماتیک 15

  1- 6- 7   ریسک نامطلوب 15

  فصل سوم : روش تحقیق

  مقدمه 74

  3- 1  روش تحقیق

  3- 2  قلمرو زمانی و مکانی تحقیق

  3- 3  جامعه آماری و نمونه آماری

  3- 4  روش گردآوری داده ها و اطلاعات

  3- 5  ابزارهای گردآوری اطلاعات

  3- 6  متغیرهای مستقل و وابسته تحقیق

  3- 7  تعریف مفهومی و عملیاتی متغیرهای تحقیق

  3- 7- 1  تعاریف مفهومی

  3- 7- 1- 1  مفهوم ریسك

  3- 7- 1- 2  تعریف مفهومی بازده

  3- 7- 2  تعاریف عملیاتی

  3- 7- 2- 1  تعریف عملیاتی بازده

  3- 7- 2- 2  تعریف عملیاتی ریسك

  3- 8  پرسش های پژوهش

  3- 9  فرضیات تحقیق

  3- 10  فرضیه صفر و فرضیه جایگزین

  3- 11  روش تحلیل داده ها و آزمون فرضیات

  3- 11- 1  ضریب همبستگی

  منابع

  قیمت فایل فقط 20,000 تومان

  خرید

  برچسب ها : پروپوزال بررسی عملکرد صندوق های سرمایه در بورس بر مبنا مولفه های متفاوت , رتبه بندی صندوق های سرمایه گذاری , عملکرد صندوق های سرمایه گذاری , پروپوزال رتبه بندی صندوق های سرمایه گذاری در بورس تهران , پروپوزال عملکرد صندوق های سرمایه گذاری در بورس تهران , ارزیابی عملکرد و رتبه بندی صندوق های سرمایه گذاری , پروپوزال عملکرد و رتبه بندی صندوق های سرمایه گذاری , پروپوزال بررسی عملکرد صندوق های سرمایه


برچسب‌ها: پروپوزال,بررسی,عملکرد,صندوق,های,سرمایه,در,بورس,بر,مبنا,مولفه,های,متفاوت,
+ نوشته شده در سه شنبه ۷ آذر ۱۳۹۶ساعت ۱۹:۱۳ توسط سامان سم دسته : نظر(0)

پروپوزال بررسی حقوقی فرزند خواندگی در ایران

پروپوزال بررسی حقوقی فرزند خواندگی در ایران

 براي توضيحات بيشتر و دانلود کليک کنيد

 

 

 

 • پروپوزال بررسی حقوقی فرزند خواندگی در ایران

  پروپوزال بررسی حقوقی فرزند خواندگی در ایران

  پروپوزال بررسی حقوقی فرزند خواندگی در ایران

  دسته: فقه و حقوق اسلامی

  بازدید: 16 بار

  فرمت فایل: docx

  حجم فایل: 34 کیلوبایت

  تعداد صفحات فایل: 13

  فرزندخواندگى نهاد قانونى است كه به موجب آن رابطه خاصى بین فرزندخوانده و پدرخوانده و مادرخوانده به وجود مى‏آیداین امر در طول تاریخ حقوق، سابقه نسبتا طولانى دارد و در ادوار مختلف با اهداف گوناگون مورد توجه قرار گرفته است این تاسیس حقوقى پس از سیر تحولاتى در حال حاضر به صورت‏هاى كامل و ساده یا ناقص در حقوق كشورهاى غربى با آثار متفاوت پذیرفته شده است

  قیمت فایل فقط 48,000 تومان

  پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود.

  پرداخت و دانلود

  فرزندخواندگى نهاد قانونى است كه به موجب آن رابطه خاصى بین فرزندخوانده و پدرخوانده و مادرخوانده به وجود مى‏آید.این امر در طول تاریخ حقوق، سابقه نسبتا طولانى دارد و در ادوار مختلف با اهداف گوناگون مورد توجه قرار گرفته است. این تاسیس حقوقى پس از سیر تحولاتى در حال حاضر به صورت‏هاى كامل و ساده یا ناقص در حقوق كشورهاى غربى با آثار متفاوت پذیرفته شده است. در ایران با وجود سابقه پذیرش این نهاد در دوران حكومت‏ساسانیان و اعتبار آن در نزد زرتشتیان، با نفوذ اسلام منسوخ گردید ولى به علت فواید فردى و اجتماعى و نیاز مبرم جامعه و استقرار عدالت و حمایت از اطفال بدون سرپرست تحت عنوان «سرپرستى اطفال بدون سرپرست‏» با آثار حقوقى مشخصى احیا گردیده است. پذیرش كودكان بی سرپرست و یتیمان به فرزندی ، خواه به منظور كمك به آنان و خواه در جهت رفع نیازهای معنوی پدران و مادرانی كه به هر دلیل فاقد فرزند هستند ، از دیر باز در جوامع بشری معمول و مرسوم بوده است . از این رو ، پذیرفتن فردی كه فرزند واقعی و طبیعی زوجین محسوب نمی گردد ، تحت عنوان فرزند خواندگی در جوامع گوناگون از سابقه ای طولانی برخوردار است 

  قیمت فایل فقط 48,000 تومان

  پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود.

  پرداخت و دانلود

  برچسب ها : پروپوزال بررسی حقوقی فرزند خواندگی در ایران , دانلود , پروپوزال رشته حقوق , مقاله بررسی حقوقی فرزند خواندگی , دانلود , بررسی حقوقی فرزند خواندگی بررسیایران


برچسب‌ها: پروپوزال,بررسی,حقوقی,فرزند,خواندگی,در,ایران,دانلود رايگان,دانلود مقاله,دانلود پلان اتوکد,,
+ نوشته شده در چهارشنبه ۳ آبان ۱۳۹۶ساعت ۱۹:۱۴ توسط سامان سم دسته : نظر(0)